مشاوره روانشناسی آنلاین

هزینه روانشناسی آنلاین

هزینه ساعتی روانشناس تلفنی | بهترین روانشناس کرج | تلاس

هزینه روانشناسی آنلاین: مشاوره روانشناسی آنلاین مانند یک جلسه مشاوره فیزیکی نیست. همچنین جایگزینی برای یک جلسه معمولی نیست. این یک روش متفاوت برای مشاوره است.

هزینه روانشناسی آنلاین

مشاوره روانشناسی آنلاین و روان درمانی آنلاین روشهای جدید کار روانشناختی هستند . آنها مزایا و محدودیت های خود را دارند. در ادامه با مزایای این نوع مشاوره بیشتر آشنا می‌شویم و در پایان نیز چند مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین در کرج را به شما معرفی می‌کنیم.

مشاوره روانشناسی آنلاین چیست؟

خدمات آنلاین روانشناسی ، درمانی است که از راه دور، بر خلاف روش سنتی و حضوری  از طریق گوشی و رایانه انجام می شود.

بهترین روانشناس کرج

روان درمانی آنلاین اشکال مختلفی دارد. یک نوع آن به صورت همزمان این که در این تماس اغلب تماس تصویری یا صوتی است که مشتری و روانشناس هر دو در یک زمان معین با هم تماس برقرار می‌کنند.

نوع دیگر همزمان رخ نمی دهد و متخصص پس از مدتی پاسخ شما را خواهد داد این نوع مشاوره اغلب به صورت پیامکی است.

هزینه روانشناسی آنلاین | روانشناس خانواده | مرکز مشاوره تلاس

چه کسانی می توانند از مشاوره روانشناسی آنلاین در کرج بهره مند شوند؟

افرادی که برای زمان و راحتی ارزش قائل هستند: روان درمانی آنلاین بدون شک در زمان آنها صرفه جویی می کند. شما مجبور نیستید برای حضور در جلسات مشاوره تردد کنید زیرا  معمولاً زمان تردد به اندازه خود جلسه طول می کشد. علاوه بر این، مشاوره آنلاین بسیار راحت است.  در طول جلسه روان درمانی شما در یک محیط آشنا هستید، بنابراین از استرس اضافی ناشی از حضور در مطب ناراحت نمی شوید.

افرادی که در سفر هستند

اگر سبک زندگی شما به این صورت است که برای مدت طولانی در یک مکان نمی مانید، روان درمانی سنتی غیرممکن است.

در چنین مواردی، استفاده از خدمات یک روانشناس آنلاین به شما این امکان را می دهد که به طور سیستماتیک در جلسات شرکت کنید، صرف نظر از اینکه در کجای جهان هستید ، تا زمانی که به اینترنت متصل هستید، هیچ مشکلی وجود ندارد.

مردم شهرهای کوچک و روستاها

متأسفانه در شهرهای کوچکتر و در روستاها، دسترسی به روان درمانگران متخصص بسیار محدود است. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که کمبود روان درمانگر خوب وجود دارد، روان درمانی آنلاین ممکن است راه حل مناسبی باشد. صرف نظر از موقعیت مکانی خود، به بهترین متخصصان در کرج دسترسی دارید.

مشاوره خانواده در کرج

افراد مقیم خارج از کشور

حتی اگر به یک زبان خارجی مسلط باشید و سال ها در خارج از کشور زندگی کرده باشید،با زبان مادری  مورد مشکلات شخصی خود راحت‌تر صحبت می‌کنید.

افراد دارای ناتوانی جسمی

برخی از این افراد برای مراجعه به مطب نیاز به کمک یک شخص دیگر را دارند، ولی با مشاوره آنلاین بدون حضور فردی دیگر به طور خصوصی و آنلاین از خدمات مشاوره بهره مند می شوند.

افرادی که در تماس رودر رو حس خجالت  یا سایر احساسات منفی را تجربه می کنند: برخی از افراد از رفتن به روان درمانی احساس شرم می کنند (و حتی می ترسند که یکی از دوستانشان آنها را بیرون از مطب روانشناس ببیند). اگر چنین احساساتی برای شما آشنا هستند، یک روانشناس آنلاین بهترین گزینه است.

اثربخشی کمک یک مشاوره روانشناسی آنلاین در کرج

تحقیقات زیادی به وضوح نشان می دهد که در مورد تأثیرات درمان تفاوتی بین مشاوره  حضوری و آنلاین وجود ندارد .

مطالعات انجام شده در مورد اثربخشی روان درمانی آنلاین نشان می دهد که این شکل از کمک روانشناختی در بسیاری از موارد از جمله: افسردگی، اختلالات اضطرابی، سطوح بالای اضطراب، اختلالات عاطفی، اختلالات شخصیت، زوج درمانی و آموزش روانشناختی (مثلاً در مورد ترک اعتیاد) موثر است.

البته با اینکه درمان آنلاین موثر است، این بدان معنا نیست که برای همه مناسب است. اختلالات روانی جدی ، از جمله وابستگی به مواد (مانند اعتیاد به الکل)، افسردگی شدید (مثلاً با افکار و تلاش‌های قبلی خودکشی)، یا اسکیزوفرنی، ممکن است به چیزی بیش از آنچه که درمان آنلاین ارائه می‌کند نیاز داشته باشد، اغلب نیاز به مداخله روان‌پزشک و روان‌شناس یا ماندن در بخش بستری یک بیمارستان روانی گاهی نیاز است .

مشاوره روانشناسی آنلاین در کرج

اگر مایل به مشاوره روانشناسی آنلاین در کرج هستید ، در این بخش از مطلب یکی از بهترین روانشناسان حرفه ای در این شهر را که به صورت آنلاین نیز به مشتریان خدمات می‌دهد را به شما معرفی می کنیم . دکتر سعید آوری در تمام زمینه‌های زندگی های زناشویی ،ازدواج موفق و موقت، درمان استرس و اضطراب، ترس ، مشاوره خانواده  و… به صورت آنلاین و حضوری به شما مشاوره می دهد.

اگر برای رفع هریک از مشکلات خود تصمیم به مشاوره آنلاین دارید ، ازطریق شماره‌های ثبت شده در سایت با این روانشناس ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *