طلاق

مزایا مشاوره طلاق

بهترین مشاور طلاق در کرج | کاربرد مشاوره خانواده | تلاس

مزایا مشاوره طلاق: کمتر کسی با این فکر که ازدواج آنها منجر به طلاق می شود  ازدواج می کند. با این حال، آمار بی رحمانه است حدود 60 درصد از ازدواج ها به طلاق ختم می شود . یعنی شما تنها نیستید. بسیاری از مردم این را پشت سر می گذارند و بسیاری موفق می شوند به یک زندگی شاد کامل برگردند.

مزایا مشاوره طلاق

در این مسیر، حمایت روانشناس مورد نیاز است. با کمک روان درمانی با عواطف و احساسات کار کرد، از افسردگی جلوگیری کرد و با تعصبات منفی نسبت به روابط مقابله کرد.

در مرکز روانشناسی تلاس، می توانید متخصصی را با تجربه موفق در زمینه کمک طلاق بیابید . همه روان درمانگران ما تحصیلات و صلاحیت خود را تایید کرده اند و همچنین یک آزمون چند مرحله ای را پشت سر گذاشته اند.

 

چه کسانی در هنگام طلاق به کمک روانی نیاز دارند؟

در حالت ایده آل، هر تغییر عمده و آسیب زا در زندگی بهتر است با یک روانشناس انجام شود. اما در برخی موارد کمک روانشناس پس از طلاق یک ضرورت می شود. زمانی که شما آغازگر طلاق نبودید و تصمیم شریک زندگی برای شما شوکه کننده بود. احساس می کنید که هنوز این شخص را دوست دارید و حاضر نیستید او را رها کنید.

شما خارج از این ازدواج و این رابطه نمی دانید کی هستید. شما در شریک زندگی و خانواده خود ناپدید شده اید و اکنون نمی دانید چه باید بکنید.

به دلیل اینکه ازدواج به طلاق ختم شد، احساس گناه شدیدی را تجربه می کنید. در ازدواج شما آزار جسمی یا عاطفی وجود داشته است. شما فرزندان مشترکی دارید.

مزایا مشاوره طلاق | مشاوره خانواده چیست | مرکز مشاوره تلاس

بهترین مشاوره طلاق

در این موارد، کار با روانشناسان مرکز روانشناسی تلاس نه نه تنها به شما کمک می کند تا طلاق را راحت تر پشت سر بگذارید، بلکه از ترس، تردید و نگرش های غیرمنطقی در مورد روابط در آینده نیز جلوگیری می کند.

کدام روانشناس را برای طلاق انتخاب کنیم

روان درمانی شاخه های زیادی دارد. کدام یک برای ارائه حمایت در هنگام طلاق مناسب تر است؟ برای این امر به روانشناس با تخصص خانواده درمانی مراجعه کنید.

خانواده درمانی سیستمیک (SFT) خانواده را به عنوان یک سیستم در نظر می گیرد، یک ارگانیسم واحد که در آن همه با همه در ارتباط هستند و نقض یک عنصر منجر به زنجیره ای از عواقب می شود.

بهترین مشاوره خانواده

بسیاری می ترسند که یک روانشناس خانواده با یکی از مراجعان طرف شود و به دومی احساس گناه و شرمندگی را القا کند. این اتفاق نخواهد افتاد، روانشناس یک چهره خنثی است، او مشتریان را ارزیابی نمی کند و آنها را به خوب و بد تقسیم نمی کند. وظیفه روانشناس کمک به مراجعان برای درک بهتر خود و تصمیم گیری مسئولانه است.

یکی دیگر از ترس های رایج این است که یک روانشناس سعی کند رابطه شما را اصلاح کند حتی اگر تصمیم به طلاق گرفته باشید. این هم دور از ذهن است. در هر روان درمانی، اصلی ترین خواسته مشتری است و بدون فرمول بندی آن، کار غیر ممکن است.

اگر می خواهید دلایل طلاق را درک کنید، دوستی های خود را پس از طلاق حفظ کنید، به فرزندان خود کمک کنید این دوران را پشت سر بگذارند، این روش برای شما مناسب است.

روش دیگر مشاوره روانشناسی درمان با روش اگزیستانسیال است. در  اگزیستانسیال، می توانید پس از طلاق خود را دوباره کشف کنید. این کمک می کند تا خود و ارزش های خود را درک کنید، مسیر زندگی را مطابق با آنها انتخاب کنید و آزادانه زندگی کنید.

در پایان

طلاق را می توان به عنوان یک فاجعه در خانواده تلقی کرد حتی اگر تصمیم طلاق قطعی شود یا در دوران پس از طلاق به سر می برید، حتما مشاوره روانشناسی طلاق را انجام دهید.

مرکز مشاوره روانشناسی تلاس در کرج به شما کمک می کند شرایطی را فراهم می کند که با یک روانشناس دقیقاً مطابق با درخواست خود صحبت کنید. این بدان معنی است که او سابقه اثبات شده ای در مواجهه با یک موقعیت مشابه با مشکل شما را دارد.

روانشناسانی که در این مرکز مشغول به کار هستند، علاوه بر  تجربه کاری بالا، رزومه علمی بالایی نیز در مباحث مرتبط با خانواده و طلاق دارند و با راهکارهای کاملا علمی به شما کمک خواهند کرد، تا این دوران برای شما به دور از استرس، اضطراب، حس عذاب وجدان و … تمام شود و زودتر به روزهای شاد پس از این بحران برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *