بهترین روانشناس, بهترین مشاوره خانواده, بهترین مشاوره طلاق, مشاوره تلفنی, مشاوره خانواده

روانشناس تلفنی کرج

مشاوره تلفنی روانشناختی کرج | بهترین روانشناس خانواده | تلاس

روانشناس تلفنی کرج: امروزه ما می دانیم که بسیاری از افراد از بسیاری از متخصصان در زمینه های خود مانند روانشناسان ، روانپزشکان ، مربیان و خانواده درمانگران حمایت روان درمانی دریافت می کنند. این حمایت های دریافتی در سال های گذشته به عنوان وضعیتی عجیب و مردد در جامعه مشاهده شد. امروز به اصطلاح این تابو شکسته شده است.

روانشناس تلفنی کرج

حالا می توانیم بگوییم آگاهانه تر عمل کرده ایم و این تصور غلط برطرف شده است. به این ترتیب، بسیاری از افراد برای تسکین مشکلات مختلف و تسکین خود از نظر روحی و روانی به دنبال حمایت هستند.

برخی در مواقع بحرانی خاص نیاز به کمک  روانشناس دارند، از طرف نهاد بهزیستی یک مرکز روانشناسی شبانه روزی دایر شده است که کافی است با شماره آن تماس بگیرید و از بحران روحی خارج شوید.

بهترین روانشناس کرج

چرا حمایت روانی مهم است؟

دریافت حمایت روانی از نظر رفع اختلالات دیده شده در توانایی های ذهنی، عاطفی و رفتاری بسیار مهم است. علاوه بر این، برخی از اختلالات نیز در افراد ایجاد می شود و زمان زیادی می برد. این بیماری ها با حمایت روانی برطرف می شوند. اگر این عناصر را به اختصار فهرست کنیم؛

  • تسکین احساسات و افکار آشفته
  • از اضطراب و ترس جلوگیری کنید
  • پرهیز از رفتارهای منفی
  • به دست آوردن اعتماد به نفس
  • توانایی ابراز وجود
  • افسردگی و عصبی بودن
  • کسب مهارت های جدید
  • ایجاد تغییر و پیشرفت
  • حل مشکلات

در مقابل تمامی عوامل ذکر شده در بالا و مواردی از این دست، دریافت حمایت از روانپزشک متخصص یا روانشناس، سود بزرگی را برای شما به همراه خواهد داشت تا زندگی خود را به شکلی مثبت تر ادامه دهید.

بهترین مشاوره خانواده کرج

روانشناس تلفنی کرج | بهترین مشاوره خانواده و طلاق | تلاس

روانشناس بهتر است یا روانپزشک

روانپزشکان پزشکان متخصصی هستند که از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شده اند و صلاحیت تجویز دارو را دارند.

از سوی دیگر روانشناسان افرادی هستند که مدرک لیسانس روانشناسی را از دانشکده علوم تربیتی دریافت کرده اند.

روانشناسانی که قصد فعالیت در حوزه سلامت را دارند می توانند با گذراندن مقطع کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی بالینی در این زمینه تخصص داشته باشند و با اخذ عنوان روانشناس بالینی با روانپزشکان در حوزه سلامت همکاری کنند.

نکته: این باور که روانپزشکان دارو تجویز می کنند، روانشناسان درمان می کنند نادرست است. هر روانپزشکی که در زمینه درمانی مورد علاقه خود آموزش دیده باشد می تواند روان درمانی نیز انجام دهد.

بهترین مشاوره طلاق کرج

روان‌شناسانی که عنوان روان‌شناس بالینی دارند، می‌توانند روان‌درمانی مرتبط با مدرسه درمانی که در آن آموزش دیده‌اند انجام دهند، اما در حین انجام درمان اختلالات روانپزشکی باید با روان‌پزشکان همکاری کنند.

در مرکز روانشناسی شبانه رپزی۶ زیر نظر نهاد بهزیستی می توانید از مشاوره روانشناسان بهره ببرید.

چرا به روانشناس نیاز داریم؟

آسیب های روانی شامل عوامل منفی است که فرد در زندگی روزمره با آنها مواجه می شود و به طور ناگهانی ایجاد می شود، مانند وحشت، اضطراب، عصبی بودن، استرس، غم، شادی و هراس که فرد بیش از حد به آنها واکنش نشان می دهد

و روال عادی را مختل می کند. می‌توان گفت که این آسیب‌ها هم در فرد و هم در محیط او در زندگی روزمره به کرات مواجه می‌شوند.

از جمله آنچه در برخی تغییرات عاطفی ذکر کردیم، فرد را چندان تکان نمی دهد. علاوه بر این، می‌توان دید که آسیب‌های روانی زیادی وجود دارد که تأثیر زیادی بر تجربیات می‌گذارد.

فرآیند روان درمانی چگونه کار می کند؟

فرآیند روان درمانی با اعتماد درمانی و ارتباط نزدیک بین مشاور، بیمار، زوج، خانواده یا افرادی که توسط روانپزشک متخصص در این زمینه برای حل بیماری های روانپزشکی یا مشکلات مبتنی بر روانشناسی مشاوره می شوند، آغاز می شود.

منبع اصلی پیوند اعتماد و ارتباط در اینجا برای از بین بردن سریع و قوی بیماری روانی هدفمند یا مشکلات مبتنی بر روانشناسی است . مشکل اعتماد بین روانپزشک و مراجعه کننده را می توان در یک جلسه برطرف کرد. علاوه بر این، به دلیل ماهیت کسب و کار، این دوره ممکن است بیش از حد انتظار طول بکشد.

در فرآیند روان درمانی ، داستان زندگی شخصی مراجع، روابط گذشته و حال حاضر نیز مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر این، می‌توان گفت که در طول این فرآیند بر عوامل زیادی مانند خودشناسی، رشد شخصیت و رفتار منظم‌تر تأکید می‌شود.

این وضعیت با توجه به اختلالات روانی و آسیب های روانی مراجعه کننده کاملاً متفاوت است. اگر در هر ساعت از روز نیاز به مشاوره با روانشناس رایگان داشتید ،کافی است با شماره مرکز روانشناسی شبانه روزی بهزیستی کمک بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *