مشاوره روانشناسی آنلاین

هزینه ساعتی روانشناس تلفنی

هزینه مشاوره تلفنی در کرج | مرکز مشاوره خانواده | تلاس

هزینه ساعتی روانشناس تلفنی : مهم است که در یک جلسه تلفنی با مشاور در شرایط خوبی باشید. بهتر است قبل از برقراری تماس و شروع روان درمانی از راه دور، در مکانی که احساس خوبی و اعتماد به نفس داشته باشید، دور باشید.
استفاده از تلفن به عنوان رسانه ای برای صحبت و تبادل نظر آنلاین با روان درمانگر به هیچ وجه نباید ماهیت جدی و اهمیت مشاوره روانشناختی را سلب کند.

هزینه ساعتی روانشناس تلفنی

بنابراین، مشاوره با بیمار از طریق تلفن در مواقع اضطراری یا در حین حمایت روانی طولانی مدت، باید مانند مشاوره حضوری بین یک فرد یاری خواه و یک بیمار در مطب، به عنوان یک کار درمانی واقعی در نظر گرفته شود که به شما امکان می دهد تا سلامتی ذهن شما را بهبود بخشد.

همه روانشناسانی که از طریق تلفن در دسترس هستند، متخصصان واجد شرایط روانشناسی با تجربه واقعی هستند. آیا در مورد اثربخشی تلفن درمانی شک دارید؟ پیشنهاد ویژه ما را امتحان کنید تا از 10 دقیقه اول به صورت رایگان استفاده کنید. می توانید از راه دور با یک روان درمانگر صحبت کنید و تصمیم خود را بگیرید.
چگونگی مشاوره تلفنی
جلسات روان درمانی از طریق تلفن یا آنلاین برای افرادی که به دلیل حملات خشونت آمیز دچار شوک تروماتیک شده اند ایده آل است. به ویژه در حین و پس از حبس، درمان روان‌شناختی از طریق تلفن برای قربانیان اضطراب یا حملات پانیک که نمی‌توانند به مطب روان‌درمانگر مراجعه کنند نیز توصیه می‌شود.

شماره مشاوره کرج

با استفاده از پلتفرم آنلاین مشاوره تلفنی، که چندین روانشناس با تجربه را گرد هم می آورد که از طریق قوانین اخلاقی خود به حریم خصوصی شما احترام می گذارند، می توانید به راحتی روانشناسی را پیدا کنید که دقیقاً انتظارات شما را برآورده کند. اگر در اولین جلسه روان درمانی راحت نیستید، می توانید به سادگی درمانگر را در تماس بعدی تغییر دهید.
شما همچنین می توانید روان درمانگر خود را بر اساس تجربه و تخصص او انتخاب کنید. توصیه می شود از همان ابتدا از روانشناس (تماس رایگان) در مورد روش کار او سؤال کنید تا مطمئن شوید که انتظارات او را برآورده می کند.

هزینه ساعتی روانشناس تلفنی | بهترین روانشناس کرج | تلاس

مشاوره تلفنی مشاوره ای با مزایای متعدد

مشاوره تلفنی با روانشناس راه حل ایده آل برای افرادی است که زندگی پر مشغله ای دارند. به طور کلی نیازی به قرار ملاقات نیست و محدوده در دسترس بودن بسیار گسترده تر از دفتر است. بنابراین می توانید مستقیماً با شماره روانشناس خود حتی در ساعات پایانی تماس بگیرید. شما می توانید از راه دور بدون جابجایی مشورت کنید، که نشان دهنده یک صرفه جویی در زمان واقعی است.
این انعطاف جغرافیایی در شهرهایی که یافتن روانشناس دشوار یا حتی غیرممکن است، دارایی است.

عدم حضور رو در رو با یک درمانگر نیز یک مزیت قابل توجه است. نداشتن فرد مقابل، احساس نمی کنیم مدام مورد قضاوت قرار می گیریم و کلام آزادتر است.

محدودیت های مشاوره تلفنی

برخی ممکن است در اثربخشی درمانی که فقط از طریق تلفن انجام می شود شک کنند زیرا روانشناسان برای درک بهتر ژست ها و حالات چهره بیماران خود را تجزیه و تحلیل می کنند. در تلفن، اتحاد درمانی تنها با صدای فرد و کلمات انتخاب شده ایجاد می شود. با این حال، این یک مشکل واقعی را نشان نمی دهد، اگر روش مناسب بیمار باشد، اثربخشی در قرار ملاقات خواهد بود.

مشاوره تلفنی

مراقب افراد بدخواه باشید که بدون داشتن تجربه لازم برای تمرین با بیماران می توانند در اینترنت ادعا کنند که روان درمانگر هستند. بنابراین همیشه هوشیار باشید و در اولین تماس تلفنی از سوال کردن از درمانگر خود دریغ نکنید.

ویژگی های مشاوره تلفنی

اکثر روانشناسان حرفه ای که مشاوره روانی را از طریق تلفن ارائه می دهند دارای تعدادی ویژگی هستند:

توجه

درمانگر در طول تماس تلفنی مراقب حرکات و سکوت خواهد بود.
روانشناس می داند چگونه همدلی نشان دهد تا ضمن احترام به حریم خصوصی، رابطه اعتمادی برقرار کند.

مشاوره تلفنی کرج

سازگاری

روانشناس خود را با روانشناسی و زبان بیمار تطبیق می دهد و می تواند ادامه را از طریق ایمیل پیشنهاد دهد.
یک روانشناس تلفنی خیرخواه و بی طرف است و نگرش مبتنی بر مربیگری و تشویق را اتخاذ نمی کند
یک روان درمانگر به ندرت صحبت بیمار را قطع می کند تا دیدگاه خود را در مورد وضعیتش به او ارائه دهد.

عدم هدایت

روانشناس از توصیه و تاکید بر فوریت یک موقعیت خودداری می کند.
در مشاوره تلفنی روانشناس ، بازتاب احساسات منتقل شده

در گزارش بیمار را شناسایی و نامگذاری می کند. این وظیفه درمانگر است که احساسات همراه با کلمات را برجسته کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *