بهترین روانشناس, بهترین مشاوره خانواده

هزینه بهترین روانشناس کرج

مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته | روانشناس خانواده در کرج | تلاس

هزینه بهترین روانشناس کرج:نگران خودتان هستید یا در مورد یکی از نزدیکانتان؟آیا علائمی را تجربه می کنید که مطمئن نیستید چگونه با آنها برخورد کنید؟با اولین ملاقات خود با یک درمانگر روبرو هستید؟دچار بحران زندگی می شوید؟در مورد داروهای خود شک دارید؟مرکز مشاوره تلفنی با ما درکرج تماس بگیرید.

هزینه بهترین روانشناس کرج | مشاوره خانواده | مرکز مشاوره تلاس

در مشاوره تلفنی  می توانید برای مقابله با آنچه دشوار است با صورت  ناشناس تماس بگیرید. مشاوران حرفه ای ما در مرکز مشاوره تلفنی اصفهان همه روزه سال آماده تماس تلفنی هستند. یا می توانید از طریق چت با مشاوره تماس بگیرید.

بهترین روانشناس کرج

اغلب افراد زیادی هستند که با مرکز مشاوره تلفنی کرج تماس می گیرند، بنابراین ممکن است منتظر بمانید. ما هر کاری از دستمان بر می آید انجام می دهیم تا مجبور نشوید منتظر بمانید. سعی کنید احتمالا برای تماس در زمان دیگری اگر در یک بحران حاد هستید،  با پزشک خود یا خدمات فوریت های پزشکی تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی اصفهان کم هزینه و ناشناس می باشد. بنابراین هر مکالمه ای کاملا محرمانه است. مشاوران ما با پیشینه حرفه ای خود آموزش دیده اند تا به شما گوش دهند و به شما کمک کنند. وقتی تماس می گیرید، از شما می خواهیم که سن، جنسیت و شهری که در آن زندگی می کنید، را ذکر کنید.

هزینه بهترین روانشناس کرج | مشاوره خانواده | مرکز مشاوره تلاس

حال بیایید بررسی کنیم که چه زمانی به مشاوره روانشناس از نوع تلفنی یا حضوری نیاز داریم.

مشاوره خانواده کرج

چه زمانی به مشاوره نیاز داریم؟

در صورت مواجهه با تجربه‌ای سخت در زندگی، مانند مرگ یا بیماری در میان عزیزانتان، تصادف یا طلاق سخت، حمایت از بحران روانی می‌تواند به شما کمک بیشتری کند.

مشکلات خواب، نوسانات خلقی یا احساس بی‌معنی می‌تواند برخی از واکنش‌ها به یک حادثه سخت باشد. خوشبختانه، شما می توانید برای پردازش حادثه از مشاوره تلفنی اصفهان کمک بگیرید تا بتوانید ادامه دهید.

چه زمانی باید کمک بحران روانی دریافت کنید؟

اگر اتفاق خشونت آمیزی را تجربه کنید، دوره سختی در زندگی خود داشته باشید یا با یک حادثه سخت مواجه شوید، احتمالاً به یک شکل روی شما تأثیر می گذارد. کاملا طبیعی است. شاید در تمرکز بر روی کارهای روزمره مشکل داشته باشید، شاید واکنش های فیزیکی داشته باشید، ناامید شوید، تحریک پذیر شوید یا واکنش ها و نشانه های عدم تعادل دیگری را تجربه کنید.

اگر دوست خوب یا یکی از اعضای نزدیک خانواده دارید که می توانید با او صحبت کنید، ایده خوبی است.

صحبت کردن با افرادی که شما را به خوبی می شناسند یک پشتوانه ارزشمند در دوران سخت است.

به این ترتیب، آنها همچنین متوجه خواهند شد که شما در چه شرایطی هستید و چرا ممکن است متفاوت از همیشه واکنش نشان دهید.

در هر صورت، توصیه می کنیم پس از یک حادثه یا تجربه سخت با پزشک خود صحبت کنید.

اگر پزشک ارزیابی کند که شما به کمک بحران روانی نیاز دارید، می توانید به یک روانشناس ارجاع دهید.

اما باید آماده باشید که ممکن است زمان انتظار برای مراجعه به روانشناس وجود داشته باشد.

بحران‌های روانی برای فرد  تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

با یک تصادف ناگهانی مواجه می شود.

مورد حمله خشونت آمیز قرار می گیرد.

پس از دزدی، واکنش‌ها یا تروما داشته باشند.

مرگ یا بیماری لاعلاج را در میان عزیزان خود تجربه کنید.

یا یکی از اعضای نزدیک خانواده با یک بیماری مزمن جدی تشخیص داده شود.

گذراندن یک طلاق سخت

اگر در مورد موقعیت هایی که می توانید کمک بحران دریافت کنید شک دارید، همیشه می توانید با مرکز مشاوره تلفنی کرج  بگیرید و مشاوره تلفنی دریافت کنید .

 از مرکز مشاوره تلفنی کرج  کمک بحران روانی دریافت کنید

با تماس با مرکز مشاوره تلفنی کرج ، همیشه می توانید با مشاوران شایسته ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید. اگر به کمک روانشناختی نیاز دارید – یا کمک بحران روانی – ما یک قرار ملاقات برای شما با یک روانشناس حرفه ای پیدا خواهیم کرد. اگر یک حادثه خشونت آمیز را پشت سر گذاشته باشید – تا زمانی که این حادثه بیش از 12 ماه پیش اتفاق نیفتاده باشد، به روانشناس دسترسی دارید.

ما کمک فوری در بحران ارائه می‌کنیم، و بنابراین مطمئن می‌شویم که در اسرع وقت – معمولاً در عرض 24 ساعت – کمک روانی دریافت کنید.

اگر اشتراک شما کل خانواده را پوشش می دهد، این فرصت را نیز خواهید داشت که با اعضای خانواده خود در خانه یک مشاوره روانشناسی داشته باشید.

اگر چند نفر از شما تحت تأثیر این موقعیت هستید، ممکن است مهم باشد که شرایط را با هم پردازش کنید.

مرکز مشاوره تلفنی کرج به شما امکان دسترسی به یک روانشناس را می دهد اگر، برای مثال، شما یک تجربه سخت، بیماری بحرانی یا مشابه را پشت سر گذاشته باشید. در منزل خود و فقط با گرفتن شماره تلفن مرکز ما با یک مشاور روانشناس به صورت ناشناس گفتگو می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *