بهترین مشاوره خانواده, مشاوره تلفنی, مشاوره روانشناسی آنلاین

مشاوره تلفنی بهزیستی کرج

بهترین مشاوره خانواده | تخصصی ترین روانشناس کرج | تلاس

مشاوره تلفنی بهزیستی کرج: مشاوره تلفنی بهزیستی  به افراد مبتلا به مشکلات حاد سلامت روان کمک می کنند. این می تواند افرادی باشد که در معرض استرس شخصی طولانی مدت قرار گرفته اند، افرادی که در یک بحران زندگی هستند و/یا افرادی که به دلایلی می خواهند رشد کنند.

مشاوره تلفنی بهزیستی کرج

مشاوران تلفنی بهزیستی  با افراد، گروه ها و سازمان ها کار می کنند. آنها از طریق مشاوره، راهنمایی، مصاحبه، تحقیقات، تهیه بیانیه ها، اجرای فرآیندهای توسعه ملموس و غیره به مشتریان خود کمک می کنند.

در اولین مشاوره  چه اتفاقی می افتد؟

روانشناس خصوصی معمولاً یک مصاحبه اولیه را انجام می دهد. گاهی یک مکالمه کافی است. در مواقع دیگر، همراه با روانشناس، دوره طولانی تر درمان و/یا توسعه را برنامه ریزی خواهید کرد. به عنوان یک قاعده، یک مکالمه بین 45-60 دقیقه طول می کشد.

اما در مشاوره های تلفنی بهزیستی این زمان مشاوره کوتاهتر است و در صورت نیاز مجدد به مشاوره از شما می خواهد به  یک مرکز مشاوره حضوری مراجعه کنید.

اولین  مشاوره معمولاً یک آشتی اولیه از انتظارات بین شما و روانشناس است، جایی که شما با هم در مورد هدف و معنای دوره و همچنین چارچوب آن به توافق می رسید. و می توانید توافق کنید که روی کدام موضوعات  باید کار کنید و کدام تغییر را می خواهید.

مشاوره تلفنی بهزیستی کرج | مشاور خانواده | مرکز تلاس

مشاوره تلفنی کرج

نحوه کمک روانشناس و مشاوره تلفنی بهزیستی  به مراجعان بسیار متفاوت است. چندین جهت درمانی مختلف در روان درمانی وجود دارد و روانشناسان معمولاً از روش ها و رویکردهای متفاوتی در کار حرفه ای خود استفاده می کنند.

ممکن است ایده خوبی باشد که در نظر بگیرید با کدام نوع درمانی بیشتر می خواهید کار کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که روش‌های درمانی مختلف می‌توانند به همان اندازه تأثیر خوبی داشته باشند، اما بنابراین شما به‌عنوان یک مشتری ممکن است ترجیحاتی در مورد اینکه چگونه دوست دارید با پیشرفت خود بهترین کار کنید، داشته باشید. اغلب، روانشناس قادر خواهد بود جهت درمانی را با نیازهای شما تنظیم کند.

مشاور خانواده

در طول درمان مشاوره چه اتفاقی می افتد؟

فرآیندهای درمان و توسعه می تواند به روش های مختلفی انجام شود. از طریق معاینات، آزمایش‌ها، درمان‌ها، آموزش، مشاوره و آموزش، می‌توانید کمک بگیرید تا به درک عمیق‌تری از یک مشکل برسید و در نتیجه آرزوها و فرصت‌های تغییر را کشف کنید.

مشاور خانواده کرج

سود شما از کمک روانشناس اغلب به آنچه “اتحاد درمانی” بین شما و روانشناس نامیده می شود بستگی دارد.

این بدان معناست که آیا شما در مورد هدف درمان/دوره موافق هستید، آیا می توانید همکاری کنید و آیا احساس امنیت می کنید و در عین حال به طور مناسب به چالش کشیده می شوید.

مشاوره تلفنی

اگر نیاز به مشاوره در یک شرایط بحرانی را دارید ، تیم مشاوره تلفنی بهزیستی نیز می تواند به شما کمک کند.

رازداری در مشاوره تلفنی بهزیستی

روانشناسان و مشاوران تلفنی بهزیستی وظیفه دارند رازداری کنند. بنابراین می توانید اعتماد کنید که اطلاعاتی که به روانشناس می دهید به دیگران منتقل نمی شود. اطلاعاتی که به روانشناس مراجعه کرده اید نیز مشمول وظیفه محرمانگی است.

با این حال، در مورد وظیفه محرمانه بودن استثنائاتی وجود دارد. به عنوان مثال، اگر روانشناس مشکوک به ناراحتی در کودکان و نوجوانان باشد، وظیفه اطلاع رسانی مطرح می شود. وظیفه اطلاع رسانی مستلزم نادیده گرفتن وظیفه رازداری است.

هزینه مراجعه به روانشناس و مشاوره تلفنی بهزیستی چقدر است؟

روانشناسان نیز مانند سایر درمانگران قیمت های متفاوتی دارند و دوره های آموزشی متفاوتی دارند. قیمت مشاوره با روانشناس در مطب خصوصی معمولاً طبق تعرفه های سالانه سازمان بهداشت و پزشکی  تامین می شود.‌

برای زوج ها یا بیشتر شرکت کنندگان، مشاوره اغلب طولانی تر است و قیمت بر این اساس متفاوت است. از روانشناسی که با او قرار ملاقات می گذارید در مورد شرایط عملی بپرسید.

اما مشاوره تلفنی روانشناسی کاملا رایگان است و نیازی نیست هیچ هزینه ای بپردازید.

درمان کودکان با مشاوره تلفنی بهزیستی

وقتی روانشناسان کودکانی را تحت درمان دارند، وظیفه آنها این است که دیدگاه کودک را در نظر بگیرند، بدون همدستی با کسی گوش دهند و یک برنامه معاینه و درمان به کودک و بزرگسالانش پیشنهاد کنند.

وقتی کودک به اولین مصاحبه خود با روانشناس می آید، اغلب افراد بزرگسال نگران پشت سر او هستند. معمولاً یک فرآیند منتهی به اولین ملاقات با روانشناس وجود داشته است.

موقعیت‌های مختلف می‌تواند نیاز کودک را به معاینه یا ارائه یک برنامه درمانی ایجاد کند، به عنوان مثال، می‌تواند مشکلات طولانی‌مدت در رفتار در بازی‌های مهدکودک، مشکلات در کنترل خلق و خو یا مشکلات در تمرکز و تداوم در مدرسه باشد. همچنین ممکن است کودک در ارتباط با مشکلات خانگی مانند طلاق یا بدرفتاری مورد آزار و اذیت قرار گیرد یا مورد عذاب قرار گیرد.

برای حل این مشکلات می توانید علاوه بر مراجعه به مطب روانشناس می توانید با شماره مشاوره تلفنی بهزیستی تماس بگیرید.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *