مشاوره روانشناسی آنلاین

مشاوره تحصیلی

شماره مشاوره کرج | مشاوره روانشناسی | مرکز مشاوره تلاس

مشاوره تحصیلی: آخرین نظرسنجی انجام شده توسط پورتال آموزشی حاکی از آن است که 54 درصد دانش آموزان سال سوم دبیرستان برای کنکور سر در گردانند. نیاز به یک مشاور دارند تا از نحوه تحصیل تا انتخاب رشته و دانشگاه همراه آنها باشد.

مشاوره تحصیلی

یک مشاوره تخصیلی می تواند راه حلی برای صحبت در مورد خواسته های شما و یافتن راه رسیدن به آینده حرفه ای موفق باشد!

برای اینکه بحث با یک مشاور مفید باشد، ابتدا باید مقدار مشخصی از اطلاعات را جمع آوری کنید، سوالات مناسب را بپرسید تا راه خود را پیدا کنید.

بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی و حتی دانشگاهی هنوز واقعاً نمی دانند که می خواهند با زندگی حرفه ای خود چه کنند.

به طور کلی، آنها اصلا با شرایط آزمون آشنایی ندارند، از  چالش های پیش رو برای انتخاب رشته نا اگاهند ، به غیر از یک مشاور حرفه ای تحصیل هیچ‌کس نمی تواند به آنها کمک کند.

مشاوره تحصیلی را با خانواده شروع کنید

اغلب عزیزان شما کسانی هستند که شما را بهتر می شناسند. از درخواست آنها دریغ نکنید. آیا می دانید چه زمانی باید برای کنکور آماده شوید اما نمی دانید چگونه ویژگی های فردی خود را شناسایی کنید؟ خوب، خانواده و دوستان شما اغلب بهترین متحدان شما در این زمان هستند.

مشاوره تحصیلی | مشاور خانواده کرج | مرکز مشاوره تلاس

بنابراین، آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا ویژگی‌های شخصی‌تان را که می‌تواند در محیط تحصیلی ارزشمند باشد، و همچنین سلیقه‌هایتان را شناسایی کنید و در نتیجه به شما کمک کنند یک یا چند مسیر تحصیلی را مشخص کنید که ممکن است برای شما مناسب باشد.

اما در مورد والدین مراقب باشید: گاهی اوقات آنها خواسته های خود را به شما فرافکنی می کنند، به همین دلیل است که ما نیز باید رویکردی شخصی داشته باشیم و فقط از توصیه های آنها به عنوان مرجع استفاده کنیم، اما نه لزوماً به عنوان یک حقیقت.

مشاور خانواده کرج

به معلم نزدیک شوید

یک جایگزین خوب این است که از معلم خود یا معلمی که شما را به خوبی می شناسد راهنمایی بخواهید.

او علاوه بر سلیقه شما، دید آکادمیک و حرفه ای تری به مهارت های شما خواهد داشت. بدیهی است که بر اساس شخصیت شما، بلکه بر اساس نتایج تحصیلی شما نیز خواهد بود. یک جلسه یا گفتگوی خصوصی با او ترتیب دهید تا کمک بخواهید

با یک مشاور تحصیلی  به طور آنلاین و حضوری مشورت کنید

شما می توانید از یک مشاور تحصیلی  به هر صورتی که مایلید ،کمک بمیرید. اگر به دلیل ازدحام برنامه های کنکور نمی توانید در رفت و آمد باشید، به صورت آنلاین با مشاور خود در ارتباط باشید.

اولین مزیتی که ما بر آن تاکید می کنیم در دسترس بودن مشاورین است. به عنوان مثال، برخی از کلینیک ها یا موسسات روانشناسی دانشگاه ها در زمان های جایگزین، مانند عصر، روانشناس یا متخصص راهنما ارائه می دهند.

همچنین تاکید می کنیم که چندین کانال برای تماس با مشاوران وجود دارد: از طریق ایمیل، تلفن، چت زنده یا حتی بیشتر از طریق وب کم.

مشاوره روانشناسی آنلاین در حال حاضر ابزاری است که توسط CFP (شورای روانشناسی فدرال)

به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده است،

عمدتاً به این دلیل که یک جایگزین کارآمد برای موقعیت های خاص است که در آن فرد نیاز به مشاوره یا ارزیابی یک موضوع خاص دارد و بعداً از یک روانشناسی نتیجه می گیرد.

دانش اموزانی که با اینترنت و وب‌کم متولد شده‌اند، اغلب از این ابزار مجازی برای تماس با روانشناس مشاوره استفاده می‌کنند.

بهترین روانشناس کرج

مشاوره تحصیلی آنلاین

اتفاقاً، خدمات مشاوره تحصیلی  آنلاین در بسیاری از موارد رایگان است، یا حداقل مقرون به صرفه تر از یک متخصص راهنمایی حضوری است.

بنابراین، اگر بودجه شما کم است، بدانید که همیشه می توانید از طریق این خدمات آنلاین راه خود را پیدا کنید. دیگر بهانه ای برای انجام ندادن جهت گیری خود ندارید!

ما می‌توانیم به همه این استدلال‌ها این واقعیت را اضافه کنیم که برای یافتن یک مشاوره تحصیلی  و دریافت اطلاعات در مورد مشاغل یا آموزش‌های موجود برای تضمین آینده حرفه‌ای خود مجبور نیستید سفر کنید.

در واقع، اگر در شهر بزرگی مانند تهران زندگی می کنید، صرفه جویی در ساعات با ارزش خود با اجتناب از ترافیک می تواند بسیار مفید باشد.

در نهایت، انجام یک جهت گیری آنلاین چیزی است که دسترسی به آن آسان است: تنها پیش نیاز داشتن یک اتصال اینترنتی خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *