خانواده

مزایا مشاوره خانواده در کرج

بهترین مشاور خانواده | مشاوره ازدواج در کرج | مرکز تلاس

مزایا مشاوره خانواده در کرج: مشاوره روانشناسی خانواده هنوز برای بسیاری از افراد امری جدید است. با این حال، کارشناسان می گویند که یافتن یک روانشناس به روند حل تعارضات و حفظ شادی خود کمک زیادی می کند.

ایا در یک رابطه احساس نارضایتی می کنید، آیا احساس می کنید که همسر شما دیگر مثل زمانی که برای اولین بار که با ازدواج کردید، نیست؟ در یک رابطه، همه گاهی اوقات چنین احساساتی خواهند داشت، اختلاف نظر، درگیری در مراقبت از کودک، درگیری بین مادرشوهر و عروس، دخالت والدین و گ..  می تواند به طور کامل باعث شکاف عاطفی شود.

مزایا مشاوره خانواده در کرج | مشاوره طلاق | مرکز تلاس

بسیاری از خوانندگان به فکر مراجعه به روانشناس برای مشاوره روانشناسی خانواده خواهند افتاد. اما چه زمانی به متخصص مراجعه کنیم، چگونه یک متخصص پیدا کنیم، چه چیزی را آماده کنیم؟ لطفاً مطالب مقاله زیر را که توسط مرکز روانشناسی تلاس در کرج ، برای  آشنایی شما با اهمیت مشاوره خانواده گردآوری شده است را مطالعه کنید.

چه زمانی به مشاوره روانشناسی خانواده نیاز دارید؟

وقتی واقعاً در بحران نیستید، باید یک درمانگر پیدا کنید. هنگامی که یک رابطه کاملاً در بحران است، ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا بهبود یابد و حتی می تواند منجر به جدایی یا طلاق شود.

مشاوره خانواده در کرج

مرکز مشاوره خانواده تلاس در کرج به زوجین کمک می کند تا خود و احساسات خود را نسبت به یکدیگر دوباره کشف کنند. بسیاری از مشاوران خانواده  پیشنهاد می کنند که حداقل 12 جلسه (یک جلسه در هفته به مدت 3 ماه) قبل از اینکه یک رابطه بتواند به مسیر اصلی خود بازگردد، طول می کشد.

با این حال، بسته به دشواری مشکلاتی که زوجین تجربه می کنند و توانایی آنها برای مقابله موثر با آنها، ممکن است بیشتر طول بکشد. برای مسائل کمتر دردسرساز، ممکن است زمان کمتری برای مشاوره نیاز باشد.

بنابراین، در هنگام مواجهه با هر مشکلی در ازدواج، خانواده، حل مشکل عشق و‌‌‌‌‌…. از روانشناس کمک بخواهید‌.

نقش مشاوره روانشناسی خانواده

مشاوره روانشناسی خانواده بر این فرض استوار است که افراد و مشکلات آنها به بهترین وجه در چارچوب روابط زوجین حل می شود. مشاوره خانواده یا مشاوره زوجین روشی مفید برای کمک به زوج هایی است که مشکلاتی مانند مشاجره های مکرر، احساس دوری یا پوچی در رابطه، احساس خشم، رنجش و یا نارضایتی یا عدم علاقه به یک رابطه عاطفی یا فیزیکی با یک دیگر را تجربه می کنند.

بهترین مشاوره طلاق کرج

روانشناسان به مشاوره و پاسخ به سوالات در مورد عشق، زندگی زناشویی کمک می کنند، به شما کمک می کنند محبت و همدلی خود را پنهان نکنید و مهارت هایی برای کمک به شریک زندگی خود برای تغییر مثبت و بهبود روابط در خانواده داشته باشید.

مزایا مشاوره خانواده در کرج | مشاوره طلاق | مرکز تلاس

علاوه بر این، روانشناسان مرکز مشاوره روانشناسی خانواده تلاس به زوج ها کمک می کنند تا راه هایی برای حل تعارضات زندگی پیدا کنند، نکات مثبت را برجسته کنند و نقاط ضعف طرف مقابل را با اصول روانشناسی کمرنگ یا برطرف کنند و در بهبود خود از یکدیگر حمایت کنند.

چه چیزی را باید قبل از مشاوره روانشناسی خانواده آماده کنیم؟

برای داشتن یک جلسه مشاوره روانشناختی موثر، افراد باید نکات زیر را رعایت کنند:

آدرس روانشناس و مشاوره روانشناسی معتبر را پیدا کنید

در حال حاضر مراکز مشاوره روانشناسی زیادی به خصوص در شهرهای بزرگ وجود دارد. با این حال، خوانندگان باید قبل از تصمیم گیری برای مشاوره در مورد این مراکز اطلاعات بیشتری کسب کنند. برخی از عواملی که خوانندگان باید در هنگام انتخاب در نظر داشته باشند:

این مرکز دارای کارشناسان آموزش دیده از دانشگاه های داخلی/خارجی باشد.‌

مشاوران باید حداقل 5 سال سابقه کار داشته باشند.

عوامل محرمانه بودن اطلاعات مشتری، اطلاعات و محتوای مشاوره بسیار مورد تاکید است.

خوشبختانه مرکز مشاوره روانشناسی خانواده تلاس در کرج، از روانشناسان با چندین مدرک تحصیلی، سابقه کاری و علمی بالا بهره می‌گیرد.

از قبل از هزینه و زمان مشاوره مطلع شوید،  افراد باید از قبل با مرکز تماس بگیرند تا از قبل از هزینه مشاوره و درمان مطلع شوند. معمولا هر مرکز هزینه متفاوتی خواهد داشت، هر چه کارشناسان مجرب تر باشند، هزینه آن بیشتر می شود.

معمولاً هزینه مشاوره با توجه به زمان مشاوره (معمولاً حداقل 60 دقیقه) محاسبه می شود. علاوه بر این، خوانندگان باید از قبل یک قرار ملاقات رزرو کنند تا با روانشناس برنامه ریزی شود.

بحث با همسر در مورد مشاوره و درمان:  مشاوره و درمان برای حل تعارضات زوجین باید به طور همزمان برای هر دو نفر انجام شود. بنابراین، افراد باید در این مورد با شرکای خود بحث و تبادل نظر کنند و آنها را متقاعد به مشارکت کنند تا هر دو طرف بتوانند درک کنند و مشکل به طور کامل حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *