مشاوره روانشناسی آنلاین

روان درمانی آنلاین

مشاوره روانشناسی آنلاین کرج | روان درمانی | مرکز مشاوره تلاس

روان درمانی آنلاین: مشاوره آنلاین سبک‌ تازه ای از مشاوره است که برای مدت نسبتا کوتاهی به وجود امده است، با همه گیری کووید، تعطیل شدن مراکز حضوری، اهمیت این مشاوره و متقاضیان آن از پیش بیشتر شد.

روان درمانی آنلاین

دنیای تکنولوژی، سرعت سریع زندگی، مسافت در شهرهای بزرگ چون کرج  یا به سادگی راحتی از خانه بیرون نرفتن به ظهور این روش جدید کمک کرده است. اما آیا درمان آنلاین واقعا موثر است ؟ پاسخ قاطع است: بله.

روان‌درمانی یا مشاوره روان‌شناختی، برخلاف آنچه معمولاً تصور می‌شود، در موارد بی‌شماری مفید است،

و تنها در نهادهای تشخیصی ایجاد شده توسط شخص مفید و کارآمد نیست، بلکه زمینه های بسیاری دارد.

چند مثال برای شما می آوریم. برقراری ارتباط برای من سخت است. ما به شما مهارت های ارتباطی را آموزش می دهیم. ” برای من دشوار است که با دیگران ارتباط برقرار کنم.” ما به شما مهارت های اجتماعی را آموزش می دهیم.

مشاوره روانشناسی آنلاین کرج

استرس

“فکر می‌کنم اغلب استرس می‌گیرم، چگونه استرس را مدیریت کنم؟ ما ابزارهایی را به شما می‌دهیم تا خودتان را با خواسته‌های محیط بهتر مدیریت کنید.” ما به شما نشان می دهیم که چگونه خود را دوست داشته باشید. چگونه کار پیدا کنید؟

روان درمانی آنلاین | بهترین مشاور خانواده کرج | تلاس

ما راه رسیدن به اهدافتان را برای شما روشن می کنیم. آیا نمی دانید چگونه گذشته را پشت سر بگذارید؟ ما در مرکز مشاپره آنلاین خود در کرج به شما کمک می کنیم که چمدان خود را سبک کنید.

ما قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی را از مطالعاتی که از این نوع مشاوره پشتیبانی می کنند جمع آوری کنیم. در زیر می توانید پیوندهای مطالعات اصلی را در صورت نیاز به نگاهی به آنها بیابید.

مشاوره خانواده در کرج

ما امیدواریم که آنها به شما کمک کنند تا آن جهش اعتماد به نفس را به سمت این روش جدید روانشناسی انجام دهید.

مزایای روان درمانی آنلاین

“روان درمانی آنلاین مزایای زیادی نسبت به درمان چهره به چهره ارائه می دهد . اینتراپی شامل آموزش روانی، تشخیص، اندازه گیری اثر و درمان مبتنی بر پروتکل از طریق اینترنت است.”

مقایسه اندازه اثر در استفاده از مداخلات مبتنی بر وب در مقایسه با مداخلات غیر مبتنی بر وب، بهبود نتایج را برای افرادی که از مداخلات مبتنی بر وب برای دستیابی به دانش و/یا تغییر رفتار مشخص شده برای متغیرهای پیامد مورد مطالعه استفاده می‌کنند، نشان داد.

این نتایج شامل افزایش زمان ورزش، افزایش دانش در مورد وضعیت تغذیه، افزایش دانش در مورد درمان آسم، افزایش مشارکت در مراقبت‌های بهداشتی، کاهش آهسته‌تر سلامتی، بهبود درک شکل بدن و حفظ کاهش وزن 18 ماهه بود.

در میان زنان دانشگاهی که نگرانی‌های مربوط به وزن و شکل بالا دارند، یک مداخله شناختی-رفتاری مبتنی بر اینترنت هشت هفته‌ای می‌تواند نگرانی‌های مربوط به وزن و شکل را تا دو سال کاهش دهد.

“به نظر می رسد CBT (درمان رفتاری شناختی) زمانی موثر باشد که به صورت آنلاین توسط یک درمانگر ارائه شود و مزایای آن به مدت 8 ماه حفظ می شود. این روش ارائه می تواند دسترسی به CBT را افزایش دهد.”

مطالعات قطعی است. در مشکلات مختلف (اختلالات خوردن، تغییر در رفتار، تغییر شناخت، آموزش روانی، کاهش وزن مداوم در طول زمان، افسردگی، اختلال استرس پس از سانحه و…)

درمان آنلاین به اندازه درمان حضوری معتبر است. درمان انلاین، حتی در برخی موارد، مانند آموزش روان درمانی حضوری برتری دارد. چرا؟ از اینجا معتقدیم که این موضوع به دو رکن اساسی که فلسفه ما نیز هستند مربوط می شود:

فرکانس، (تماس روزانه.)

مقدار اطلاعاتی که روی آن کار شده است، (بسیار بیشتر و در زمان کمتری نسبت به جلسات کلاسیک حضوری یک ساعته در  موثر است).

بنابراین توصیه می کنیم از مرکز مشاوره آنلاین ما در کرج مشاوره بخواهید. فکر می کنید روابط شما آنطور که باید باشد نیست؟

احساس می کنید در زندگی خود گیر کرده اید؟ آیا این احساس را دارید که می توانید شادتر باشید؟ آیا دائماً نگران چیزهایی هستید؟ امروز از مرکزروانشناسی آنلاین ما در کرج  وقت بگیرید. ما شما را در روند تغییر همراهی می کنیم.

با خواندن این مطلب حتما متوجه شده اید که روان‌شناسی آنلاین چیزی نیست جز درمان‌های روان‌شناختی که با شرایط فردی که آن را درخواست می‌کند، سازگار شده است.

شرایطی وجود دارد که در آن افراد خاصی نیاز به درمان دارند، اما به دلایل تحرک، فاصله، منابع، راحتی و غیره. آنها نمی توانند حضوری شرکت کنند. بنابراین، به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی که امروزه از آن برخورداریم، چرا از آنها برای بهبود جامعه و هر فرد استفاده نکنیم؟

اگر احساس می کنید نیاز به یک مشاور آنلاین دارید، وقت آن است که برای همکاری با مرکز مشاوره روانشناسی ما در کرج  تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *