زوج

روانشناس ازدواج کرج

خدمات روان درمانی خانواده کرج | شماره مشاوره تلفنی | تلاس

روانشناس ازدواج کرج: روابط اغلب اوقات سختی را پشت سر می گذارند. و می توان گفت دلایل مختلفی برای از هم پاشیدگی یک رابطه وجود دارد.

این می تواند مشکل  خیانت ، حسادت ، اختلالات مالی ، جنسی، سوء مصرف مواد یا مشروبات الکلی ، زیاده روی در کار یا کمبود آن، کمبود عاطفی و بسیاری از عوامل دیگر باشد.

روانشناس ازدواج کرج

بنابراین قبل از شروع به تعهد، روانشناسی  قبل از ازدواج یکی از ابزارهای

زوج درمانی است که نتایج مثبتی به همراه داشته است.

مشکلاتی که ممکن است در یک رابطه یا ازدواج ایجاد شود بسیار زیاد است

و به هر زمینه ای بستگی دارد. آنها می توانند ایجاد یا تحریک شوند،

و در این موارد، جستجوی کمک حرفه ای برای زوج ها، مانند روانشناسانی که در زوج درمانی شرکت می کنند، همیشه مهم است.

مشاوره روانشناسی آنلاین کرج

اگر قصد مشاوره با روانشناس ازدواج دارید،با شماره مرکز ما تماس بگیرید.

روانشناسی ازدواج چیست؟

آیا برای یک قرار ملاقات آماده اید؟ مشاوره قبل از ازدواج راهنمایی است که برای زوجی که برای ازدواج آماده می شوند ارائه می شود.

روانشناسان از طریق زوج درمانی، یک سری فنون جهت گیری عاطفی و روانی را انجام می دهند و زوج آینده را برای زندگی زناشویی خود ارتقا و آماده می کنند.

بهترین روانشناس کرج

در میان اشکال راهنمایی، ممکن است موضوعات متعددی وجود داشته باشد که باعث نگرانی زوجین مانند مشاوره و اطلاعات در مورد مسائل عاطفی، روابط جنسی، بارداری یا گزینه های پیشگیری از بارداری و غیره می‌ شود.

روانشناس ازدواج کرج | مرکز مشاوره خانواده آنلاین | تلاس

اگر شما خواستارم مشاوره با روانشناس ازدواج هستید، می توانید شماره روانشناس را در سایت های مختلف بیابید و با آنها برای وقت حضوری یا آنلاین تماس بگیرید.

بهترین مشاوره خانواده کرج

چرا مشاوره و روانشناسی ازدواج اینقدر مهم است؟

در واقع، وقتی زوج‌ها بدون در نظر گرفتن سنشان صاحب فرزند می‌شوند، یافتن راه‌حل برای مشکلات خاصی که از قبل بین یکدیگر یا به صورت فردی وجود دارد و می‌تواند زندگی مشترک را دشوار کند، بسیار مهم است.

این مشکلات می تواند منجر به عوارض داخل خانه شود. و اگر به بچه دار شدن در سالهای نخست ازدواج  فکر می کنید، احتمال اتفاقات منفی را دو برابر می کند.

به همین دلیل می توان با مشاوره قبل از ازدواج برخی از موقعیت ها را به حداقل رساند یا حتی از بین برد. و برای آن، مشارکت فعال زوجی که واقعاً می‌خواهند از یک رابطه سالم لذت ببرند، لازم است.

در  مشاوره قبل از ازدواج می توان لیستی از علایق، خواسته ها را  با تمرکز بر ازدواج و همچنین احترام به فردیت آنها را بین هر دوی شما تنظیم کرد .

خودکنترلی چیست؟

نکته مهم دیگر کار بر روی خودکنترلی و خودشناسی است که برای یک زندگی زن و شوهر بدون بحران بسیار ضروری است. بسیاری از زوج‌ها ادعا می‌کنند که همدیگر را می‌شناسند تا زمانی که در شرایط پرتنش غافلگیر شوند.

بنابراین، با دستور کار مواردی که باید مورد بحث قرار گیرد، زوجین می توانند مسئولیت تهیه لیست ها را با روانشناس جایگزین کنند.

به طور کلی، خیلی توصیه نمی شود که بخواهید همه شکایات و مشکلات را همزمان حل کنید. به یاد داشته باشید: توجه و گوش دادن یک چیز است، حل و فصل و تمرین چیز دیگری است.

پرداختن به مسائل پیچیده در جلسات مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا مهارت های یک ازدواج خوب را چه فردی و چه زناشویی به دست آورند.

جلسات زوج درمانی معمولاً نسبتاً کوتاه است. اگر مشکل خاصی بیشتر مورد بحث و بررسی قرار گیرد، بررسی این مسائل بیش از یک ساعت طول نمی کشد.

سلامت عاطفی

هدف هر یک از جلسات بهبود رابطه و سلامت عاطفی است . هر بار که یک مسئله پیچیده حل می شود، رابطه بهتر می شود و هر یک از طرفین راضی تر و خوشحال تر می شوند.

زن و شوهر فقط با دانستن بیشتر در مورد شریک زندگی خود، یادگیری ارزش گذاری برای آنچه واقعا مهم است و توسعه مهارت هایی برای حل قاطعانه تعارضات خود، به سود می رسند!

زوج  درمانی  یک روش بالینی مراقبت است که هدف آن ارتقای کیفیت زندگی بهتر برای اعضای زوج و در نتیجه پویایی زناشویی زوجین است.

در پایان باید گفت که روانشناسی ازدواج شامل بخش های مختلف قبل از ازدواج ، پس از ازدواج ، زوج درمانی و ‌.‌.. می شود. با توجه به مرحله ای که در آن قرار دارید ، روانشناس خود را انتخاب کنید‌

اگر قصد مراجعه به روانشناس ازدواج دارید با شماره مرکز ما تماس بگیرید و شرایط خود را بیان کنید تا یک روانشناس را بر اساس شرایط شما برایتان انتخاب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *