مشاوره روانشناسی آنلاین

بهترین روانشناس تلفنی در کرج

مشاوره تلفنی روانشناس

بهترین روانشناس تلفنی در کرج: آیا احساس تنهایی، درماندگی، بی قراری یا سردرگمی می کنید؟ آیا سوالات زیادی دارید که به دنبال پاسخ آنها هستید که یافتن آنها غیرممکن به نظر می رسد؟ آیا برای درک آنچه که برای شما اتفاق می افتد به کمک نیاز دارید؟ اگر چنین است، پس شما این امکان را دارید که برای کمک تخصصی با مشاوره  تماس بگیرید.

بهترین روانشناس تلفنی در کرج

اگر به دنبال بک‌مشاوره تلفنی با موبایل رایگان هستید ، می توانید با شماره تلفن ۱۴۸۰‌با موبایل تماس بگیرید و از راهنمایی های این مرکز مشاوره بهره مند شوید. مرکز مشاوره ما نیز با هزینه کم می توانید به صورت تلفنی و با موبایل یا آنلاین به شما در حال مشکلاتتان کمک کند.

مشاوره تلفنی با موبایل رایگان چه کمکی به ما می کند؟

از طریق مشاوره تلفنی با موبایل رایگان یا با هزینه کمتر از مشاوره حضوری  می‌توانید پاسخ های سوالات خود را دریافت کنید، می‌توانید بفهمید که چه چیزی باعث شده است که به یک روش واکنش نشان دهید یا رفتار کنید و زندگی شما معنای جدیدی پیدا کند. بنابراین، با روشن کردن برخی از نگرانی‌هایتان، می‌توانید به خودتان فرصت شگفت‌انگیزی بدهید تا خودتان را بهتر بشناسید، راحت‌تر خودتان را بپذیرید و به طور هماهنگ رشد کنید. اگر از صحبت رودررو با کسی در مورد مشکلات خود احساس راحتی نمی کنید، کمی خجالتی هستید یا وقت ندارید به دفتر مشاوره روانشناسی مراجعه کنید، می توانید از خدمات مشاوره تلفنی با موبایل به صورت رایگان یا با هزینه کم استفاده کنید.

بهترین مشاوره طلاق کرج

مزایای مشاوره تلفنی با موبایل رایگان چیست

مزایای مشاوره تلفنی با موبایل  عبارتند از:

مشاوره در هر کجا و اکنون انجام می شود.

افرادی که مشکلات حرکتی دارند نیازی به ترک خانه ندارند.

شما این فرصت را دارید که از هر کجا، از خانه، محل کار، از این خدمات بهره مند شوید.

کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و زبان آن کشور را نمی دانند، این نوع مشاوره روانشناسی بیشترین دسترسی را برای آنها دارد.

بهترین روانشناس تلفنی در کرج | مشاوره خانواده | تلاس

این ساده ترین شکل مشاوره برای کسانی است که در مناطق فاجعه، منزوی یا درگیری هستند.

سبک بودن برنامه با عدم اصلاح آن به منظور حضور هفتگی در جلسه با مشاور روانشناسی.

مشاوره روانشناسی تلفنی با موبایل چه به صورت تماس چه به صورت آنلاین  نیاز به زحمت بسیار کمتری نسبت به مشاوره روانشناسی سنتی دارد. شما جوانان، این امکان را دارید که مجله‌ای از بحث‌های آنلاین داشته باشید که می‌تواند به شما کمک کند تا در چارچوب رویکرد درمانی عمیق‌تر در مورد رابطه خود با خودتان مراقبه کنید.

برای برخی افراد، بیان نوشتاری آسانتر از بیان کلامی در رابطه مستقیم با مشاور است. از حریم خصوصی، یعنی احترام، اعتماد، پذیرش و درک نسبت به خود به عنوان افرادی منحصر به فرد و خاص بهره مند شوید.

پس برای بهره کندی از این مزایا با مرکز مشاوره ما تماس بگیرید تا با هزینه کم و در هر زمان که شما نیاز به گفتگو دارید ، در مورد. مشکل خود صحبت کنید. اگر به دنبال یک مرکز مشاوره تلفنی با موبایل رایگان هستید با نهاد دولتی ۱۴۸۰ تماس بگیرید.

بهترین روانشناس کرج

معایب مشاوره تلفنی با موبایل چیست ؟

آیا مشاوره تلفنی با موبایل معایبی وجود دارد؟ مهمترین عیب عدم ارتباط مستقیم با مشاور است که طبیعتاً شفابخش و آموزشی است. درگیری مراجع بسیار کمتر از مشاوره های روانشناختی معمول در مطب است که باعث می شود روند درمان در سطحی ابتدایی تر انجام شود. در مورد مشکلات عمیق روانی شخصی، این نوع مشاوره ناکافی است و نیاز به استفاده از خدمات مشاوره روانشناختی یا روان درمانی سنتی دارد.

شرایط و ضوابط دسترسی به خدمات مشاوره تلفنی

برای بهره مندی از مشاوره تلفنی با موبایل  لازم است شرایط و ضوابط زیر را مطالعه کرده و بان ها را رعایت  کنید:

خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی از لحاظ قانونی  برای افراد بالای 18 سال است.

برای افراد زیر 18 سال، رضایت والدین یا قیم قانونی الزامی است.

محرمانه بودن بحث های آنلاین تضمین شده است. استثنا زمانی است که خطر خودکشی یا آسیب رساندن به شخص دیگری وجود داشته باشد.

اطلاعات شخصی (نام، تلفن، ایمیل، آدرس) برای هیچ شرکت، سازمان، وب سایت و غیره عمومی نخواهد شد.

مشاوره روانشناسی تلفنی با موبایل  نمی تواند جایگزین خدمات روان درمانی شود.

اگر این علایم را مانند  افسردگی عمیق، قصد خودکشی یا آسیب رساندن به شخصی، توهم، افکار هذیانی و غیره، را در خود می بینید ، به شما توصیه می کنم با مرکز مشاوره تلفنی با موبایل رایگان تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *