زوج

بهترین روانشناس ازدواج کرج

مزایا بهره گیری از تجربه روانشناس | مشاوره خانواده | تلاس

بهترین روانشناس ازدواج کرج: بدون شک، دوران پیش از ازدواج قطعا یکی از هیجان انگیزترین دوران زندگی شماست.  در حالی که مشغول تعیین تاریخ، رزرو مکان، مراسم ازدواج هستید،

یک کار مهم را فراموش نکنید و در لیست کارهایشان قرار دهید و آن مشاوره ازدواج است.

بهترین روانشناس ازدواج کرج

 مزایای مراجعه به روانشناس ازدواج در کرج

بسیاری از زوج ها آن را صرفاً (و نه بسیار ضروری) تشریفاتی می دانند و متوجه مزایای شگفت انگیز مراجعه به روانشناس ازدواج نمی شوند.

با این حال، در واقع شواهد زیادی وجود دارد که این یکی از بهترین اقدامات پیشگیرانه ای است که می توانید برای محافظت از پیوند خود بردارید.

مشاوره ازدواج کرج

در واقع، طبق یکی از گزارش‌های منتشر شده، «زوج‌هایی که برای دریافت روانشناس قبل از ازدواج مراجعه میکنند ، 30 درصد بیشتر از آن‌هایی که روانشناسی دریافت نکرده‌اند، بهترین روانشناس ازدواج کرج | هزینه مشاور تحصیلی | مرکز تلاسدارای موفقیت زناشویی هستند».

 

مزیت های روانشناسی ازدواج را با هم بررسی می کنیم.

به شما فرصتی می دهد که فراتر از احساسات خود فکر کنید: روانشناسی ازدواج به شما فرصتی می دهد تا فراتر از احساسات خود فکر کنید.

کاری که زوج های نامزد انجام می دهند این است که فقط بر زمان حال تمرکز کنند. مزایای روانشناسی قبل از ازدواج شامل دیدگاهی جامع تر از همه چیزهایی است که ازدواج مستلزم آن است.

در همین حال، یک مشاورازدواج علاوه بر اثبات سایر مزایای روانشناسی قبل از ازدواج، شما را به آینده سوق می دهد.

آیا هر دوی شما بچه می خواهید، و اگر بله، چه زمانی؟ آیا شما هر دو شاغل هستید؟ چه کسی میل جنسی بالاتری دارد؟

زبان عشق شما چیست؟ آیا رابطه سالمی با والدین یکدیگر دارید؟ چه کسی چه کارهایی را در خانه انجام خواهد داد؟ چه انتظاری از یکدیگر دارید؟

مشاوره تحصیلی کرج

به یاد داشته باشید که ازدواج فقط عشق ورزیدن به شخص دیگری نیست. این در مورد ساختن یک زندگی با یک فرد است.

در طول روانشناسی زوجین قبل از ازدواج، شما این فرصت را دارید که از قبل انواع مسائل را بررسی کنید، فقط برای اینکه مطمئن شوید ازدواج مناسبی برای خود دارید.

دلایل ازدواج مطرح می شود

در طول روانشناسی ازدواج، مشاور ممکن است از شما بپرسد: ” چرا شما دو نفر تصمیم به ازدواج گرفتید؟”

اگر این برای شما عجیب به نظر می رسد، یا اگر تنها پاسخ شما “چون ما عاشق هستیم” است،خوب است بدانید که عاشق بودن عالی است، اما برای ساخت زندگی با هم ، به چیزهای بیشتری از عشق نیاز دارید.

شمابه دوستی نیاز دارید. شمانیاز به احترام متقابل دارید. شما به سازگاری نیاز دارید. برای رابطه خود به اهداف و برنامه هایی نیاز دارید. یکی از مزایای روانشناسی ازدواج در کرج شامل توصیه های تخصصی است که به شما کمک می کند تا رابطه خود را در طول نامزدی خود توسعه دهید و محکم کنید.

موضوعات ناراحت کننده پوشش داده شده است: در روانشناسی ازدواج به موضوعات ناراحت کننده هم پرداخته می شود، قرار است فضای زندگی، زمان و تقریباً هر چیزی را که فکرش را بکنید با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید.

همچنین می توانید از روانشناسی قبل از ازدواج برای بحث در مورد موضوعات بالقوه ناراحت کننده استفاده کنید. مزایای روانشناسی قبل از ازدواج شامل حل و فصل مسائل احتمالی زناشویی است که ممکن است بعداً باعث تشدید رنجش در ازدواج شود.

مشاور نظر بی طرفانه می دهد: پس از اتمام جلسات روانشناسی ازدواج، وقت آن است که مشاور نظر یا نتیجه گیری خود را بیان کند.

آنها ممکن است بگویند: “شما بچه ها خیلی خوب هستید” یا ممکن است توصیه کنند که در کنار هم بودن تجدید نظر کنید. در حالی که انتخاب نهایی قطعا به شما بستگی دارد، حداقل شما یک فرد بی طرف دارید که افکار خود را به اشتراک بگذارد.

زوانشناسی ازدواج در کرج

همانگونه که در مطالب بالا متوجه شدید ، روانشناسی ازدواج به شناخت طرفین از هم کمک می کند و یک دید همه جانبه برای تصمیم عاقلانه را در زوجین به وجود می آورد، همینطور برای رفع مشکلات زوجین در حال و اینده راهکارهایی ارایه می دهد.

همه افراد پیش از رسمی کردن ازدواج خود، به این روانشناسی برای بقا و مسالمت آمیز کردن زندگی خود نیاز دارند. اگر شما نیز قصد دارید با یک مشاور در کرج به ای بهره گیری از مزایای گفته شده در بالا مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *